Terug naar overzicht

ZOEK NIET NAAR OPLOSSINGEN

Soms lijkt het alsof bepaalde omstandigheden nooit zullen veranderen en weet jij zelf zo 1,2,3 ook niet wat jij bijdragen kunt om de situatie te helpen shiften. Dat is niet voor niets. Vul derhalve niets in en verlies vooral geen energie in het bedenken van snelle oplossingen. Soms moeten omstandigheden even voortduren, hoe onprettig ook, om innerlijke en uiterlijke voorwaarden te creëren die eraan bijdragen dat alles anders wordt.

Hetgeen jij zelf bedenken kunt is altijd een stukje beperkter dan de oplossing die zich op een gegeven moment vanzelf aandient. Soms is er even ruimte nodig om tot de randvoorwaarden te komen die tot de beste uitkomst leiden. Ooit was het misschien belangrijk om snel te handelen en actie te ondernemen, maar momenteel is het belangrijk om even je aandacht innerlijk te richten en je niet te laten meeslepen door hetgeen je buiten je waarneemt.

Het is binnen de huidige energie beter om een stapje terug te nemen en te blijven observeren, zodat je zien kunt wat er volgt, want dat er iets volgt, is een ding dat zeker is. En dat is beter dan je kunt bedenken en verwachten. Te snel en te onrustig handelen kan e.e.a. compliceren en nodig rekken. Observeer zo kalm mogelijk vanuit een basis van vertrouwen die toegankelijk voor je is, waardoor je vanuit die overgave ruimte kunt verschaffen aan de energiewerking die gaande is.

Het valt of staat met de mate van vertrouwen die je opbrengen kunt. Adem je onrust en je ongerustheid zoveel mogelijk uit en voel hoe daar een andere energie voor in de plaats komt, wanneer jij je verbindt met je innerlijke kracht. Alles wordt dan anders voor je en uit onverwachte hoek en op onverwachte wijze kunnen de omstandigheden zich dan wijzigen. De tastbare vorm volgt altijd na de innerlijke opruiming en dat is op een geheel ander level gaande, tastbaarder en aardser dan tot nu toe voor mogelijk gehouden werd.

error: Content is protected !!